three points

strip

Půjčky bez doložení příjmů

04/10/2015

Peníze v současné době potřebuje každý, ovšem jen málokdo projde složitým řízením a kritérii u bankovní společnosti. Zažádat o finanční pomoc u banky je sice rozumné řešení, neboť právě tyto instituce jsou považovány za nejspolehlivější poskytovatele úvěrů – málokdo na ně ale dosáhne.

Vzhledem k tomu, že banky jsou, co se jejich klientů týče, hodně přísné a co si budeme nalhávat i vybíravé, ubírá se pozornost drtivé většiny z vás směrem půjček bez doložení příjmů.

Na finančním trhu se jedná o jeden z nejvyhledávanějších způsobů, který je díky svým požadavkům dostupný širokému spektru lidí – a co víc i těm, kteří byli jinde odmítnuti.

Co je to půjčka bez doložení příjmů a kdo ji poskytuje?

Řadíte se mezi nevhodné žadatele o půjčku u bankovní společnosti, ale i přesto by se vám hodila finanční pomoc? Půjčku bez doložení příjmů poskytují jen nebankovní společnosti, kterým nemusíte dokazovat, kolik peněz si měsíčně vyděláváte a nezajímá je ani fakt, zda jste někdy klopýtli a vaše jméno se tak objevilo v registru dlužníků.

Půjčky bez doložení příjmů jsou snadno dostupné, rychlé a možná právě proto tak žádané.

Zažádejte o půjčku online

Zatímco v případě bankovního úvěru jste nuceni dojít na pobočku a tam vše pečlivě vyřídit, u půjček bez doložení příjmů je to jinak – zde můžete celou žádost vyřídit z pohodlí vašeho domova pomocí internetu či SMS zprávy. Díky této skutečnosti je celé vyřizování mnohem rychlejší a pro vás i snadnější.

Většině nebankovních společností bohatě postačí vyplněný online formulář, který naleznete na konkrétních webových stránkách.

Na co byste si měli dát pozor?

Snadno získatelné půjčky bez doložení příjmů jsou sice pro většinu z vás více než lákavou vidinou rychle dosažitelných peněz, přesto byste si na určité věci měli dát pozor. I v tomto případě platí, že všechno má své mouchy a nic není tak růžové, jak se na první pohled jeví.

Ještě než se podepíšete pod jakoukoli smlouvu, důkladně si ji přečtěte a nebudete-li čemukoli rozumět, zeptejte se. Znáte pořekadlo: Líná huba, holé neštěstí? Pak na něj pamatujte!

Je-li to možné, vyhýbejte se širokým obloukem půjčkám, u kterých jste nuceni podepsat směnku – jedná se o závazný dokument, jehož podepsání by se vám v případě nesplácení mohlo nepěkně vymstít.