three points

strip

Půjčky bez registru dlužníků

15/05/2015

K tomu, aby vaše jméno figurovalo v nechvalně známém registru dlužníků, stačí méně, než si možná myslíte.

Nepříjemný problém s registry pro vás započne tehdy, jakmile se opozdíte se splátkou za mobilní telefon, hypotéku či úvěr kreditní karty, stejně tak když nezaplatíte splátku za bankovní, ale i nebankovní půjčku. Ano, tak málo stačí, aby se k vám banky v případě potřeby otočily zády a odmítly vám pomoci, když to budete nejvíce potřebovat.

Není žádným tajemstvím, že jakmile je vaše jméno zaznamenáno v Solusu či v jiném registru, nemáte u spolehlivých poskytovatelů půjček a úvěrů sebemenší šanci.

Půjčky bez registru pro každého

I jeden vroubek stačí, abyste se pro bankovní společnosti stali nespolehlivými klienty, kterým v žádném případě není možné poskytnout úvěr.

Co si ale počít v případě, kdy peníze nutně potřebujete a nemáte je kde vzít? Naštěstí pro všechny, jež mají byť i jeden vroubek, existují nebankovní půjčky, které se nezabývají registry dlužníků, díky čemuž jsou dostupné prakticky pro každého.

Co jsou půjčky bez registru zač?

Ačkoli nebankovní společnosti nepatří mezi nejspolehlivější, mnohdy zkrátka nemáte jinou možnost a jistě moc dobře znáte pořekadlo: „Tonoucí se stébla chytá“. V současné době je k dostání celá řada takto řešených produktů, kdy se vám jejich poskytovatelé snaží vyjít maximálně vstříc, a proto neřeší, zda se vaše jméno v registru vyskytuje, či zda k nim přicházíte s čistým štítem.

Jaké existují druhy nebankovních půjček, které se nezabývají registry?

Kdo by hledal, jistě by našel celou řadu produktů. Pokud hledáte finanční pomoc, ale řadíte se mezi problémové žadatele, stačí si mezi nimi vybrat. A věřte, že opravdu máte z čeho vybírat! Mezi nejčastější nebankovní produkty patří půjčky před výplatou, které se sjednávají přes internet či pomocí SMS zpráv.