three points

strip

Půjčky pro začínající podnikatele

18/05/2015

Pustit se do podnikání na vlastní pěst je vždycky složité rozhodování. Začátky nejsou nikdy lehké a v této oblasti to platí dvojnásob. Proto se nelze divit, že mnoho takto odhodlaných lidí nemá do začátku potřebné finance, které by jim umožnily příjemný a nekomplikovaný start jejich podnikatelské dráhy.

Chcete-li začít podnikat, musíte mít v rukou počáteční kapitál. Samozřejmě ne každý má takové možnosti, aby jako eso z rukávu vytáhl potřebný obnos – pokud je to i vás případ, obraťte se na nabídku bankovních nebo nebankovních společností, které vám poskytnou půjčku vzhledem k vašim možnostem a potřebám.

Jsem začínající podnikatel – jaké mám možnosti?

Rozhodli jste se vydat na dráhu podnikatele, ale chybí vám peníze do začátku? Pak jistě hledáte šikovnou pomoc, která vám s nelehkým startem pomůže a významně vám tento krok ulehčí.

Pro začínající podnikatele jsou dostupné rychlé nebankovní půjčky, známé jako půjčky před výplatou, jejichž nespornou výhodou je nejen rychlost sjednání, ale především absence doložení stabilního příjmu či složitých nároků na bonitu žadatele.

Možnosti krátkodobého financování

Může se stát, že vám budou chybět finance na vyplacení vašich zaměstnanců, nebo zkrátka budete nuceni zaplatit určité poplatky, ale nebudete mít z čeho brát. V takovém případě máte možnost vybrat si mezi pomocí v podobě kontokorentu, provozního úvěru či kreditní karty. Každá možnost má svá pro a proti, která je třeba zvážit – ovšem jakožto krátkodobé řešení se na ně můžete spolehnout.

Možnosti dlouhodobého financování

Hledáte způsob, jak výhodně financovat vaše podnikání v dlouhodobém horizontu? Jako podnikatel můžete vybírat také mezi hypotečním úvěrem, či investičním úvěrem nebo leasingem.