three points

strip

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

18/11/2015

Drtivá většina z vás nemá peněz na rozdávání. Každý musí platit účty, složenky, poplatky, nájem a další a nezáleží na tom, zda jste muž ve středním věku či studentka posledního ročníku. Finanční prostředky zkrátka postrádají všichni, možná o něco horší situaci musí řešit maminky na mateřské dovolené, které mají kromě standardních výdajů ještě další spojené s miminkem. Nemluvě o ženách – samoživitelkách – které jsou odkázány jen samy na sebe a rodičovský příspěvek.

Co si budeme nalhávat – mít jistotu v podobě finanční pomoci od státu je sice příjemná věc, mnohdy ale na všechno placení nestačí. Zajímá vás, jaké mají v případě potřeby možnosti maminky na mateřské dovolené? Odpověď hledejte v dnešním článku!

Půjčky bez doložení příjmu – mohou o ně maminky zažádat?

Žena na mateřské dovolené má sice pravidelný příjem, ovšem pro finanční instituce není prokazatelný. Peníze vám sice chodí v pravidelných intervalech, banky tato skutečnost ale nezajímá, a proto se pro ni stáváte nevhodným kandidátem, kterému nelze půjčit. Nabízí se proto jeden z nejrozšířenějších způsobů, jak získat potřebné finance – půjčky bez doložení příjmu.

Tento typ půjček je poskytován pouze nebankovními společnostmi, které se vyznačují svou nespolehlivostí a riziky, se kterými je třeba počítat. Nemáte-li ale jinou možnost, pravděpodobně to pro vás bude jediné možné východisko.

Půjčky menších částek se zasláním na účet

Potřebujete menší obnos peněz, se kterým zaplatíte nečekané výdaje či hořící složenky? Pak jako maminka na mateřské dovolené můžete s klidným srdcem zažádat o půjčku s převodem peněz na váš bankovní účet. Zpravidla se jedná o malé, ale zároveň okamžité půjčky – jako například SMS půjčka. S touto půjčku můžete získat až 10 000 Kč s měsíční splatností.

Ke schválení žádosti nejste nuceni dokládat příjem, a proto je tento typ půjčky vhodný i pro maminky na MD. Potřebuje finanční pomoc co nejdříve a každá minuta je vám drahá? Pak je tento typ půjčky pro vás tím nejideálnějším řešením.

Co dělat, když nemáte účet?

Ačkoli je bankovní účet v současné době jakýmsi standardem, stále se najdou mezi lidmi i tací, kteří jej nemají. Na mateřské dovolené je spousta maminek nepotřebuje, když většinu běžných výdajů třeba řeší partner. Pokud tedy žena potřebuje peníze, ale nedisponuje vlastním účtem, je možné zažádat i o poskytnutí půjčky na ruku. Tento typ půjčky je ve většině případů realizován pomocí poštovní složenky, která bude zaslána na vaši adresu.